Typ transakcie
predaj
kúpa
prenájom – ponúkam
prenájom – hľadám
Typ nehnuteľnosti
byty
domy
pozemky
nebytové priestory
iné
Lokalita
Bratislava 1 – Staré Mesto
Bratislava 2 (Podunajské Biskupice,...
Bratislava 3 (Nové Mesto, Rača,...
Bratislava 4 (Devín, Devínska Nová...
Bratislava 5 (Čunovo, Jarovce,...
Malacky
Pezinok
Senec
Cena
Len novostavby
ID nehnuteľnosťi

Architektúra

Architektúra so svojim spoločenským poslaním sa veľkou mierou podieľa na zachovaní kultúrneho dedičstva, ochrane a tvorbe životného prostredia, formuje hodnoty a vplýva na kvalitu životného prostredia, formuje a vplýva na kvalitu životného štýlu, určuje jeho štandardy nie pre dnešok, ale pre budúcnosť svojich užívateľov, respektíve spoločnosti. Jej fundamentálnym produktom je obytné prostredie

 

zhmotnené v rodinnom, alebo obytnom dome.Adíciou solitérou vznikajú ulice, námestia, obytné útvary malých či väčších sídiel až po metropoly presahujúce do megapolisov...

Aké miesto má v tejto kreatívnej činnosti zrealizovanie rodinného domu, bytového domu a stavieb s inými funkciami, vzťah stavebníka - investora a projektanta - architekta.
Dennodenne navštívia Našu realitnú kanceláriu s požiadavkou pomôcť pri kúpe či predaji nehnuteľnosti, poradiť pri zariadovaní bytu či vyprojektovaní rodinného domu, jednoducho pomôcť pri zabezpečovaní či dotvorení životného prostredia. Tu sa začína dialóg medzi potrebou nášho klienta a realitnou kanceláriou a v tomto prípade možno povedať medzi klientom a architektom, pretože ATYP INTERIÉR predstavujú predovšetkým architekti.
Nie je to náhoda? Nehnuteľnosť - to je predovšetkým architektúra a stavebníctvo a preto tu musia mať prím odborníci z tejto oblasti. Sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľnosti je pre nás len príležitosť poznať požiadavky nášho klienta a je len spúšťacím bodom - prvým krokom pri vybavení všetkých požiadaviek súvisiacich so základnými potrebami dobrého bývania a v súlade s ich možnosťami.
V našom “atypáckom trojuholníku” - to je stavebník - realitná kancelária - architekt Vám ponúkame naše služby v oblasti architektúry, realít a stavebníctva.
 

Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.